Друзі, вітаємо!
Раді повідомити про відкриття нашої онлайн Кулінарної студії «Женгал», яка гостинно чекає на своїх прихильників та усіх охочих!
Кулінарна студія «Женгал» – перший спеціалізований виробник Лавашів із зеленню ☘️ в Україні.
Лаваш із зеленню ☘️ – це всесвітньо відомий лаваш зі збором різних видів зелені, спечений з любов’ю. 
Історія легендарного Лавашу із зеленню ☘️ настільки давня, що фахівці не можуть відповісти на питання про точну дату його походження. Лаваш із зеленню ☘️ вважався простою їжею, оскільки виготовлявся з набору певних дикорослих трав. Традиційно Лаваш із зеленню ☘️ пекли великою ріднею на чолі з бабусею, яка передавала навички та секрети приготування лавашу своїм дочкам і онукам. Це був, свого роду, ритуал, що надає можливість спілкування, об'єднання, посиденьок. Сьогодні Лаваш із зеленню ☘️ готують в усі пори року з урахуванням сезонності трав. Але рецепт і традиції приготування залишилися незмінними. Лаваш із зеленню ☘️, як і раніше, гордо прикрашає столи і вважається особливо смачною, здоровою і екологічно чистою їжею. 
Наш Лаваш із зеленню ☘️ готується саме жіночими руками, а для його приготування використовуються найкращі продукти, зокрема, найсвіжіша зелень, яка насичує ваш організм вітамінами, здоров’ям, енергією та неабияким смаком зеленої суміші. Адже важливою характеристикою страви є вміло зібраний букет із дикої та садової зелені.
Ця страва підходить усім охочим посмакувати «перлину» кулінарії та долучитися до автентичних традицій. Особливо від цієї страви будуть в захваті усі, хто є прихильником здорового способу життя.